سیاست مرجوعی و عودت

درباره روبو سی ان سی

درباره روبوسی ان سی/روبوسی ان سی با هدف تولید، معرفی و ارتقاء پرینترهای سه بعدی به عنوان یک محصول استراتژیک در صنایع تولیدی و آموزشی کشور راه اندازی شده است و با توجه به ماهیت کاربردی پرینترهای سه بعدی که نیاز به آموزش و پشتیبانی تخصصی دارد ، روبوسی ان سی علاوه بر تلاش برای ارتقاء محصولات خود برای رقابت با محصولات مشابه خارجی، بر دو بخش آموزش و پشتیبانی پس از فروش نیز نگاه ویژه ای دارد تا مشتریان در هنگام خرید و استفاده از این محصول، دغدغه ای به جز استفاده از تمام ظرفیت کاربردی محصول نداشته باشند.

شرکت روبوسی ان سی توسط آقای فرشاد گل افشان در تاریخ 94/4/12 تاسیس گردید که پیش از آن در ضمینه های ساخت و طراحی دستگاه های سی ان سی فعالیت داشتند.

تاریخچه روبوسی ان سی

 

هسته اصلی فعالیتهای روبوسی ان سی توسط مهندس فرشاد گل افشان با ساخت اولین نمونه های پرینترهای سه بعدی در داخل کشور به عنوان ابزاری جهت انجام پروژه تحقیقاتی ایجاد گردید. پس از اقبال عمومی نسبی به استفاده از پرینترهای سه بعدی در سیستم طراحی و تولید صنعت کشور در منطقه غرب ایران، مقدمات ایجاد یک مجموعه تولید پرینترهای سه بعدی با هدف بومی سازی تولید این محصول، بررسی و نتایج آن منجر به ظهور روبوسی ان سی گردید.
این گروه هم اکنون به فعالیت های خود در جهت ساخت و تولید پرینتر های سه بعدی و مواد اولیه آنها در ارومیه می پردازد.
 

چشم انداز روبو سی ان سی

پرینترهای سه بعدی آینده ای بس شگفت انگیز و پیش رو دارند که میتواند به انقلابی در زمینه تغییر سبک زندگی بیانجامد، تمام تلاش تیم فرگل سی ان سی در واحدهای مختلف، کمک به ایجاد بستری برای ورود تکنولوژی چاپ سه بعدی به عرصه های مختلف کسب و کار، مراکز تحقیقات پژوهشی وصنعت آموزشی کشور است تا پتانسیل های اجرایی و استعدادهای ذهنی و سازمانی خود را برای بهبود کیفیت زندگی، راحتتر در اختیار جامعه قرار دهند . امید داریم تا با همکاری بخش صنعت و آموزش کشور، شاهد شکوفایی صنعت طراحی و تولید در کشورمان باشیم .

 

قسمت های تشکیل دهنده مجموعه روبوسی ان سی

به طور کلی مجموعه روبوسی ان سی از چهار قسمت جداگانه زیر تشکیل شده است:

  1. بخش فروش پرینتر سه بعدی
  2. بخش فروش مواد اولیه پرینتر های سه بعدی
  3. بخش تعمیرات، پشتیبانی و گارانتی
  4. بخش خدمات طراحی و ساخت قطعات

که هر کدام از این چهار بخش به دلیل اینکه بتوانند بیشترین بازدهی و پاسخگویی را داشته باشند به شکلی جداگانه مدیریت میشوند. شما عزیزان میتوانید با راحتی از خدمات هر کدام از این بخش‌ها بهره‌مند شوید، فقط کافیست با ما تماس بگیرید.

Registration option not enabled in your general settings.